Uroczyste pożegnanie pracowników odchodzących na emeryturę

28.09.2022

27 września 2022 r. na wydziale Biotechnologii i Ogrodnictwa Uniwersytetu Rolniczego im. Hugona Kołłątaja w Krakowie odbyło się pożegnanie pracowników, którzy wraz z końcem roku akademickiego 2021/2022 przechodzą na emeryturę.

•    Prof. dr hab. Adela Adamus – pracownik Katedry Biologii Roślin i Biotechnologii
•    Dr hab. inż Zofia Włodarczyk – pracownik Katedry Roślin Ozdobnych i Sztuki Ogrodowej.
•    Prof. dr hab. inż Marek Grabowski – pracownik Katedry Ogrodnictwa

Spotkanie poprowadził prof. dr hab. inż. Edward Kunicki, dziekan Wydziału Biotechnologii i Ogrodnictwa, który w imieniu społeczności naszego Wydziału wyraził wdzięczność za wieloletni wkład pracy wniesiony na rzecz Uniwersytetu.
W trakcie ceremonii uczestnikom spotkania wręczono listy gratulacyjne z podziękowaniami oraz okolicznościowe upominki.