Projekt "Młody Naukowiec"

07.10.2024

Już w listopadzie br. po raz trzeci w trakcie trwania projektu "Młody Naukowiec" podczas krótkiej specjalistycznej sesji referatowej Uczestnik będzie miał możliwość przedstawić zagadnienie naukowe.

Swoje zgłoszenie można przesłać do 23.10.2024 (wskazując wybór sesji online).
Formularz zgłoszeniowy.

Zagadnienie może być przedstawione w formie ogólnej (na podstawie literatury) lub podparte badaniami własnymi.
Referując Uczestnik może posiłkować się prezentacją lub posterem. Oprócz sesji dedykowanej danej specjalizacji, każdy Uczestnik może dowolnie wziąć udział jako słuchacz w innych sesjach, zaplanowanych w trakcie tej konferencji. Dzięki temu Uczestnik pogłębi również swoją wiedzę interdyscyplinarną.

Zapraszamy Młodych Naukowców (Członków studenckich i doktoranckich kół naukowych, Studentów, Doktorantów, Asystentów przed i po otwarciu przewodu doktorskiego oraz Doktorów maksymalnie 10 lat po obronie do aktywnego uczestnictwa w Ogólnopolskiej Konferencji Młodych Naukowców.

Ogólnopolska Konferencja Młodych Naukowców: zagadnienia i problemy badawcze - wyzwania dla Młodych Naukowców - 12-30.11.2024.
Motywem przewodnim wydarzenia jest określenie problemów i wyzwań stojących przed młodymi naukowcami.

Wszelkie dodatkowe informacje (w tym terminy: kwalifikacji, płatności opłaty konferencyjnej oraz złożenia krótkiego streszczenia pracy) można znaleźć na stronie konferencji.