Nowa punktacja czasopism!!!

27.07.2023

I my możemy pochwalić się, że starania Redakcji czasopisma Folia Horticulturae (https://sciendo.com/journal/FHORT ) zostały zauważone i w najnowszym wykazie Ministerstwa Edukacji i Nauki z dnia 17.03. 2023 r. czasopismu przyznano 100 pkt, a publikacje opublikowane w tym czasopiśmie mogą być wykazane w dyscyplinach: ochrona dziedzictwa i konserwacja zabytków, rolnictwo i ogrodnictwo, technologia żywności i żywienia, stosunki międzynarodowe oraz biotechnologia.

Czasopismo może także pochwalić się znaczącą wartością współczynnika wpływu – wskaźnik IF za rok 2022 = 2.0. Folia Horticulturae jest czasopismem Polskiego Towarzystwa Nauk Ogrodniczych prowadzonym od momentu jego powołania przez zespoły redakcyjne składające się z pracowników afiliowanych przy Wydziale Biotechnologii i Ogrodnictwa (dawniej Wydziale Ogrodniczym). Obecnie zespołem redakcyjnym kieruje Pani dr hab. Agnieszka Sękara, prof. URK. Serdecznie gratulujemy Pani Redaktor Naczelnej i całemu Zespołowi Redakcyjnemu i życzymy dalszych sukcesów!