Naukowcy Wydziału Biotechnologii i Ogrodnictwa w Komitetach Naukowych PAN oraz zespołach PKA

29.11.2023

24 listopada 2023 roku zakończyły się wybory do Komitetów Naukowych Polskiej Akademii Nauk rozpoczynających swoją kadencję w 2024 roku. Uprawnionych do głosowania było ponad 35 tys. samodzielnych pracowników naukowych, a wybory zostały przeprowadzone do 71 Komitetów Naukowych PAN.

Miło nam poinformować, że wśród wybranych członków Komitetów Naukowych PAN znaleźli się reprezentanci Wydziału Biotechnologii i Ogrodnictwa URK, którzy rozpoczną pracę w dwóch Komitetach:

Komitet Biotechnologii PAN
    Prof. dr hab. Rafał Barański

Komitet Nauk Agronomicznych PAN
    Prof. dr hab. Rafał Barański
    Prof. dr hab. Dariusz Grzebelus

23 listopada 2023 roku Minister Edukacji i Nauki powołał skład Polskiej Komisji Akredytacyjnej na lata 2024-2027. Wśród powołanych członków znalazła się reprezentantka WBiO Pani dr hab. Iwona Domagała-Świątkiewicz, prof. URK

Serdecznie gratulujemy!