Możliwości ubiegania się o stypendium im. Zofii i Jana Włodków

12.06.2024
grafika ilustracyjna

Informacja na temat możliwości ubiegania się o stypendium im. Zofii i Jana Włodków

Uprzejmie informujemy, że studenci 1 semestru studiów II stopnia na kierunku, który przyporządkowany jest do dziedziny nauk rolniczych - do dyscypliny wiodącej rolnictwo i ogrodnictwo lub zootechnika i rybactwo, mogą ubiegać się o przyznanie stypendium im. Zofii i Jana Włodków.

Stypendium jest finansowym wsparciem udzielonym studentowi/ce, który będzie realizował pracę dyplomową magisterską o tematyce mającej potencjalny wpływ na innowacyjny rozwój sektora rolnego, w zakresie:

1) technologii polowej produkcji roślinnej;

2) technologii chowu i hodowli zwierząt gospodarskich;

3) technologii produkcji warzyw i wieloletnich upraw ogrodniczych.

Stypendium w kwocie 1000 zł będzie wypłacane przez okres 10 miesięcy.

Zaakceptowany przez promotora pracy magisterskiej wniosek należy złożyć do dziekanatu w terminie do 5 lipca 2024 r.

Więcej szczegółowych informacji zawiera Regulamin stypendialny dostępny na stronie Uczelni w zakładce "student/pomoc materialna".

Wzór wniosku o przyznanie stypendium im. Zofii i Jana Włodków dla studentów studiów II stopnia Uniwersytetu Rolniczego im. Hugona Kołłątaja w Krakowie.