Dzień otwarty Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie.

28.03.2023

21 marca 2023r. nasz Wydział przywitał wiosnę aktywnie włączając się w Dzień otwarty Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie. Dla wszystkich odwiedzających nas gości przygotowaliśmy mnóstwo atrakcji: prelekcje, warsztaty, doświadczania, pokazy, oprowadzanie po naszej wydziałowej kolekcji roślin ozdobnych oraz szklarniach i laboratoriach. Bardzo prężnie działał nasz punkt informacyjno-promocyjny gdzie można było uzyskać szczegółowe informacje na temat naszych kierunków. Dużym zainteresowaniem cieszyły

Nad całością Dnia otwartego (WBiO) sprawnie czuwała Pani koordynator dr hab. Barbara Nowak, której należą się szczególne podziękowania za koordynację pracy wszystkich osób. Bardzo dziękujemy naszym Studentkom i Studentom za gotowość do działania, nieocenioną pomoc organizacyjną. To Wy Studenci wiecie najlepiej jak nasz Wydział działa. Dziękujemy Wam za zaangażowanie.

Miło nam poinformować, że wszystkie przygotowane przez nas propozycje warsztatowe cieszyły się olbrzymim zainteresowaniem ze strony naszych gości. Nasi Pracownicy zagwarantowali wysoki poziom merytoryczny pokazów i warsztatów. Podziękowania składamy następującym osobom: Dr hab. Agnieszka Kiełkowska, prof. URK, Dr hab. Alina Wiszniewska, prof. URK, Dr inż. Małgorzata Czernicka, prof. URK , Dr inż. Paulina Supel, Dr inż. Barbara Domagała, Dr. Małgorzata Locher, Dr inż. Marta Olczyk, Dr inż. Joanna Gil, Dr inż. Ewa Sitek, Dr inż. Dawid Kocot, dr Piotr Stolarczyk, Mgr Katarzyna Rolka, Mgr Wiktor Skrzypkowski (doktorant), Mgr inż. Katarzyna Starzec, Mgr inż. Magdalena Nuckowska, Mgr inż. Agnieszka Hudyga,  Mgr inż. Joanna Pitala, Mgr inż. Cezary Kruszyna, Mgr inż. Krystian Marzec, Mgr inż. Elżbieta Kaczmarczyk, Mgr inż. Paweł Pyzik, Mgr inż. Urszula Czech, Mgr inż. Piotr Pałka, Mgr Anna Heród (doktoranka).

Wszystkim jeszcze raz bardzo dziękujemy!!!