Dni Młodego Naukowca

07.08.2024

W dniach 24-25 października w Instytucie Hodowli i Aklimatyzacji Roślin - Państwowym Instytucie Badawczym w Radzikowie odbędzie się konferencja „Dni Młodego Naukowca”.

Dni Młodego Naukowca są dorocznym wydarzeniem zyskującym popularność. Stanowią one ogólnopolskie forum wymiany poglądów i doświadczeń między naukowcami, hodowcami i producentami, reprezentującymi ośrodki akademickie, instytucje badawcze oraz biznes z szeroko rozumianej branży rolno-spożywczej i biotechnologicznej. Konferencja ma na celu prezentację wyników prowadzonych badań, omówienie bieżących problemów oraz nawiązania współpracy naukowej i biznesowej.

Tegoroczną konferencję otworzy wykład Dr Matthiasa Bochtlera,  profesora Międzynarodowego Instytutu Biologii Molekularnej i Komórkowej (IIMCB) oraz Instytutu Biochemii i Biofizyki PAN (IBB) w Warszawie,

Termin rejestracji upływa dnia 31.08.2024r. Udział w konferencji jest bezpłatny!

Link do zapisów