Grudzień 2022
Udostępnij:

ZOSTAŃ WOLONTARIUSZEM!


Zostań wolontariuszem Igrzysk Europejskich 2023!

Od 21 czerwca do 2 lipca 2023 roku odbędą się III Igrzyska Europejskie Kraków – Małopolska - najważniejsze sportowe wydarzenie w Europie w nadchodzącym roku i jednocześnie największa impreza sportowa w historii naszego kraju. Rozgrywki toczyć się będą m.in. w Krakowie, Tarnowie, Krynicy-Zdroju, Zakopanem, Nowym Targu, Krzeszowicach, Nowym Sączu.

Setki dziennikarzy z całej Europy relacjonować będzie rywalizację siedmiu tysięcy sportowców z 48 krajów. Wspierać ich będzie niemal osiem tysięcy wolontariuszy!  Dziesiątki, jeśli nie setki tysięcy kibiców obserwowało będzie zmagania sportowców walczących w 28 dyscyplinach nie tylko o medale w dyscyplinach o randze Mistrzostw Europy - stawką będą również kwalifikacje na igrzyska olimpijskie w Paryżu w 2024 roku.  Szykuje się wielkie sportowe święto, a dzięki udziałowi w wolontariacie możesz być jego częścią!

Wolontariat podczas największej multidyscyplinarnej imprezy sportowej w Polsce to niezwykła i niepowtarzalna okazja, aby zobaczyć z bliska najlepszych europejskich sportowców oraz zdobyć unikatowe doświadczenie organizacyjne. To także możliwość nawiązania ciekawych znajomości, poznania ludzi z całego świata, podzielenia się swoimi pasjami oraz umiejętnościami, a aż 21 działów wolontariatu zapewnia różnorodność i daje możliwość dopasowania obszaru działań do swoich preferencji.

Co trzeba zrobić, aby zostać wolontariuszem?

Rekrutacja na wolontariat składa się z dwóch etapów. Pierwszy to rejestracja i założenie konta w Portalu Wolontariusza oraz wypełnienie formularza rekrutacyjnego. Wszystkie niezbędne informacje oraz link do formularza znajdują się na: ie2023.pl/wolontariat . Drugim etapem jest rozmowa rekrutacyjna, na którą zaproszeni zostaną wybrani kandydaci. Rozmowy będą prowadzone online za pośrednictwem Portalu Wolontariusza.
Po rekrutacji Wolontariuszy czekają szkolenia, odprawa wolontariuszy oraz odbiór imiennych akredytacji oraz niezbędnego wyposażenia.
Wolontariuszom zapewniamy:

  • strój, min.: t-shirt, kurtka, czapka z daszkiem
  • niezbędne gadżety
  • wyżywienie
  • bezpłatna komunikacja miejska
  • możliwość zakwaterowania
  • ubezpieczenie
  • certyfikat udziału w wolontariacie
  • możliwość realizacji praktyk studenckich

Podczas przyszłorocznych rozgrywek na wolontariuszy Igrzysk Europejskich czeka niesamowita przygoda połączona z międzynarodową i międzypokoleniową integracją oraz możliwość obserwacji z bliska swoich ulubionych dyscyplin. Przede wszystkim jednak jest to okazja, aby współtworzyć największe wydarzenie sportowe w historii Polski, stawiając pierwsze kroki w stronę swojej zawodowej przyszłości.

Nie zwlekaj – dowiedz się więcej, wybierz dział dla siebie i wypełnij FORMULARZ już dziś!

 

Obserwuj @eg2023_volunteers na Instagramie i TikToku!

 

Uniwersytet Rolniczy im. Hugona Kołłątaja w Krakowie
  
Uniwersytet Rolniczy im. Hugona Kołłątaja w Krakowie
Aleja Mickiewicza 21, 31-120 Kraków
rector[a]urk.edu.pl
NIP: 675 000 21 18    REGON: 000001815    ESP: /URKRAKOW/skrytka
  
© 2024 Uniwersytet Rolniczy im. Hugona Kołłątaja w Krakowie